بیت کوین تنها در دو ماه از ۲۰,۰۰۰ دلار فراتر خواهد رفت

نیکلاس مرتن(Nicholas Merten)، تحلیلگر کریپتو می گوید بیت کوین ممکن است تنها چند ماه تا ۲۰,۰۰۰ دلار فاصله داشته باشد.

“یک شباهت بسیار جالب وجود دارد که وقتی نگاهی به نمودار ماهانه بیت کوین می اندازم، آن را میبینم و این حس به من اطمینان می دهد که ما فقط دو ماه از بازگشت بالای ۲۰,۰۰۰ دلار فاصله داریم.

اولین چیزی که می خواهم روی آن تمرکز کنم نمودار طولانی مدت ، چرخه های در حال گسترش است. ما در مورد این صحبت کردیم: در مورد چگونگی گسترش هر چرخه جدید معمولاً در حدود ۱۱ تا ۱۳ ماه و ما انتظار داریم که در نوامبر ۲۰۲۲ اوج قیمتی در حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار را ببینیم.”

این استراتژیست می گوید ، پیش بینی بیت کوین ۱۰۰,۰۰۰ دلاری وی محافظه کارانه است ، به خصوص در مقایسه با سایر تحلیلگرانی که پیش بینی می کنند بیت کوین از ۵۰۰,۰۰۰ دلار بالاتر خواهد رفت.

مرتن(Merten) معتقد است، هنگامی که بیت کوین شروع به رسیدن به اوج های جدید کند، آلتکوین‌ها را نیز بالا میبرد. او میگوید نمودار بیت کوین شبیه به سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ است.

“من فکر می کنم این شباهت تاریخی نشانه خوبی است که ما می توانیم در مراحل اولیه چرخه آلتکوین‌ها قرار بگیریم. ناگفته نماند ، در این بازه زمانی ، حتی با این که افزایش قیمت آلتکوین‌ها هنوز شروع نشده است، ما از بیت کوین سود برده‌ایم. این به طور کلی برای آلتکوین‌ها سود دارد …

اگر حتی در این حرکات اولیه در جای مناسب قرار دارید ، اگر شروع به اقدامات صحیح کنید ، می توانید بسیار سود ببرید. “

مرتن(Merten) معتقد است که بهار جدید آلتکوین‌ها توسط اتریوم هدایت خواهد شد. او می گوید که اتریوم در چند ماه فوران خواهد کرد.

Check Also

تکلیف تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور مشخص شد

هیئت وزیران تکلیف تجهیزات استخراج موجود در کشور را مشخص کرد. این دستگاه‌ها به‌عنوان کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − ده =