در بحران مالی جهانی بیت کوین بخرید

یک بحران مالی جهانی درحال ظهور است. شکی در آن نیست. همه گیری کرونا اکثر اقتصادها را به زانو درآورده است و بسیاری از نقص های اساسی سیستم های اقتصادی و پولی فعلی ما را در معرض نمایش گذاشته است. یکی از معامله گران و تحلیلگران هلندی با نام مستعار کریپتو مایکل (CryptoMicheäl) معتقد است که این زمان ایده آلی برای سرمایه گذاری در بیت کوین است.

وی خاطرنشان می کند ، بحران فعلی آینده را کاملاً غیرقابل پیش بینی کرده است. با این حال ، دو کلاس دارایی وجود دارند که بهترین فرصت برای بقا را دارند: ارزهای دیجیتال و کالاها.

فرصت طلایی بیت کوین

مایکل (Micheäl) معتقد است که یک بحران در حال ظهور است. او گفت: اقتصاد کل جهانی در آستانه یک اتفاق بد است.

با صدها میلیون نفر که شغل خود را از دست داده‌اند، اکثر دولتهای جهان همچنان از طریق بسته های معیشتی، نقدینگی را به یک سیستم بی‌ارزش تزریق می کنند.

با این حال ، این توزیع هر چیزی بوده است جز موثر. جای تعجب نیست که بیشتر پول به دست شرکت های بزرگ و بانک ها می رسد. او توضیح می دهد ، کسانی که به آن احتیاج بیشتری دارند ، هنوز قادر به دستیابی به آن نیستند.

با این حال ، این بحران فرصتی طلایی برای بیت کوین ایجاد کرده است ، وی ادامه می دهد:

“من حدس می زنم که کریپتو از رکود اقتصاد سود خواهد برد ، زیرا این برنامه برای بهره مندی از چنین رویدادی طراحی شده است. آینده برای کریپتو صعودی است. “

هاوینگ اخیر بیت کوین در صورت بروز بحران پولی ، باعث می شود که بیت کوین حتی ایده آل تر شود. در حالی که صندوق های فدرال ، بانک مرکزی اروپا و سایر بانک های مرکزی پول چاپ می کنند ، عرضه بیت کوین در واقع نصف شده است. این باعث می شود در برابر تورمی که در حال آمدن است برای سرمایه گذاری مطمئن‌تر باشد.

چه چیزی در آینده نهفته است

آینده سیستم مالی جهانی تاریک به نظر می رسد. در حالت ایده آل ، واکسنی برای کرونا پدیدار می شود و همه چیز به حالت عادی باز می گردد. با این حال ، اگر این اتفاق نیفتد ، دولت ها در سرتاسر جهان باید قبل از سقوط سیستم قدم بردارند.

مایکل(Micheäl) معتقد است که یک کار مهم که باید انجام دهند این است که اطمینان حاصل شود که بسته‌های معیشتی به اهداف مورد نظر می رسند. او باور دارد، در بحبوحه ناآرامی های اجتماعی ، شرکت های بزرگ به مدیران برتر خود پاداش می دهند و همزمان کارمندان خود را اخراج می کنند.

سیستم اقتصادی کنونی برای جلوگیری از بحرانهای مکرر به شدت نیاز به یک بازنگری کامل دارد. او معتقد است که سیستم ساختاری پیرامون کمک های مالی نهایتا شکست خواهد خورد.

Check Also

تکلیف تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور مشخص شد

هیئت وزیران تکلیف تجهیزات استخراج موجود در کشور را مشخص کرد. این دستگاه‌ها به‌عنوان کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =