چگونه همیشه احساس ثروتمند بودن داشته باشید .

زمانی که خبر برنده شدن افراد در قرعه کشی بانک را می شنوید این موضوع بسیار شما را به وجد می آورد . شاید خیلی ها آرزو داشته باشند از این راه ها پولدار شوند . اما به این نکته توجه کنید که این تنها روش پولدار شدن نیست و راه های مختلفی هستند که می توانند در پولدار شدن به شما کمک کنند . تمامی افراد از درون ثروتمند هستند اما باید آن را بشناسند . در این مقاله بر اساس گفته های میلیونر خودساخته به نام “هارو اکر” ، نکته هایی را بیان می کنیم که می تواند در راه ثروتمند شدن و مدیریت پول کمک شایانی به شما کند .

۱- عضویت در باشگاه های گران‌ و لوکس
با عضویت در این باشگاه ها می‌توانید با افراد پولدار برخورد کنید و خود را در محیط پر از ثروت قرار دهید و یا اگر هزینه ی این باشگاه ها برای شما سنگین است می توانید برای خوردن چای یا قهوه به لاکچری ترین رستوران شهرتان بروید و کاملا به افراد پولدار توجه کنید و خود را جای آنها بگذارید و این را با خود تکرار کنید که شما هیچ چیز از آنها کمتر ندارید . این موضوع موجب می گردد این مسیر برایتان راحتتر شود . برای این کار نیاز به تمرکز ، تشویق ، دانش و تلاش بسیار زیادی دارید . در صورتی که همچین طرز فکری داشته باشید حتما موفق خواهید شد . یکی از مشکلات افراد عادی این است که نمی دانند چه می خواهند زیرا برای رسیدن به ثروت باید هدف تعیین کنید .

۲- مطالعه کنید ، به پادکست‌ها به خوبی گوش کنید و بر روی کلاس‌ها و سمینارها سرمایه‌گذاری نمایید .
ثروتمندان همیشه در پی یادگیری و رشد می باشند و به دنبال این هستند که بفهمند افراد پولدارتر از آنها چطور به این موفقیت رسیده اند . آنها به یادگیری ادامه دادند حتی زمانی که به موفقیت‌های خیلی بالایی رسیدند . “موفقیت مهارتی اکتسابی است” این جمله‌ای است که “اکر” بر آن تأکید زیادی دارد و ادامه می‌دهد ‌‌”در صورتی می‌خواهید یک گلف‌باز درجه یک باشید ، می‌توانید راه و رسمش را یاد بگیرید” . اگر می‌خواهید نوازنده عالی پیانو شوید ، باز هم می‌توانید آن را بیاموزید و این موضوع برای هر کاری صدق می کند .
برای اینکه یک سرمایه گذار حرفه ای شوید و قصد دارید آینده خود را دچار تحول کنید ، از اینجا برای شروع یادگیری سرمایه‌گذاری حرفه‌ای اقدام کنید .

۳- به جای گفتن ‌ واژه های “این یا آن”‌ از “هردو” استفاده کنید .
مطابق گفته های “اکر” تفکر و ایجاد روش‌هایی برای داشتن ‌ ‌”هردو‌‌” را تمرین کنید‌‌ . ‌به عقیده ی اکر ، هرگاه فرصت جایگزینی برایتان پیش آمد باید به این فکر کنید که چگونه می‌توانید هر دو فرصت را در کنار هم داشته باشید . پولدارها هرگز نمی‌گویند ‌”این یا آن” لکه می‌گویند ‌ ‌«‌هردو‌‌»‌ ‌زیرا می‌دانند که می‌شود به ‌ ‌”هردو‌‌” ‌رسید . داشتن طرز فکر ‌ ‌”هردو‌‌” ‌هیچگاه مهم‌تر از زمان حرف زدن از پول نیست . طبقه پایین و متوسط جامعه معمولا بر این باورند که بین پول و بقیه جوانب زندگی باید یکی را انتخاب نمود . در نهایت به این نتیجه می‌رسند که خیلی چیزها مهم‌تر از پول در زندگی نیز وجود دارد .

۴- چیزی را که با تلاش به دست آوردید مورد تقدیر قرار دهید .
فلسفه هونا را در تمرین خود جای دهید : ‌برای هر آنچه که خواهان آن هستید دعای خیر کنید‌ . برای اینکه بیشتر به رویای پولدارشدن نزدیک شوید ، به خانه‌های زیبا نگاه کنید ، خودروهای لوکس را زیاد ببینید و درباره کسب‌و‌کارهای موفق فراوان بخوانید . برای هر چیزی که می‌بینید و دوستش دارید ، دعا کنید.  حتی برای صاحبانش هم دعا کنید تا روزی به‌دست خودتان هم برسد . پولدارها سایر ثروتمندان و آدم‌های موفق را تحسین می‌کنند . آنها همچنین از پذیرش اینکه پول گره خیلی از مشکلات را باز می‌کند ، نمی‌ترسند . آنها به جای حسودی کردن به پولدارها و موفق‌ها آنها را تحسین کرده و زمینه رسیدن خودشان به آن جایگاه را فراهم می‌کنند .

۵- پول را دوست خود بدانید .
هر روز این موضوع را به خود یادآور شوید که پول یک پدیده ی مثبتی می باشد . هر از گاهی کاری را انجام دهید که حالتان را خوب می کند . به عنوان مثال به یک رستوران خوب بروید یا با سالن ماساژ بروید یا هرکار دیگری که حالتان را خوب می کند . ثروتمندان پول را دوست خود می دانند و برای جذب پول آن را دشمن خود ندانید . این سخن سیبولد ، نویسنده کتاب ‌ ‌”پولدارها چگونه فکر می‌کنند‌‌” می باشد . پول همانند دوستی است که می تواند شما را از نگرانی ها و دردها رها کند و زندگیتان را نجات دهد . پس شما هم پول را همانند یک دوست خاص بدانید .

Check Also

تعریف دارایی ؛ آیا خانه ای که در آن زندگی می کنیم دارایی محسوب می شود ؟

تعریف دارایی : هر چیزی که موجب می گردد در جیب شما پول گذاشته شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + شش =