بیت کوین در ۹۵ درصد مواقع، برای افراد سودآوری داشته است!

بیت_کوین_در_95_درصد_مواقع،_برای_افراد_سودآوری_داشته_است

بازار رمز ارز این روزها در شرایط متفاوتی به سر می برد. تنها سه روز تا هاوینگ (Halving) بیت کوین (BTC) زمان باقی مانده و قطعا این رویداد می تواند بازار رمز ارز و روند آتی بیت کوین را متحول کند. در حال حاضر با توجه به شرایط موجود، شاخص فومو (FOMO) بازار افزایش یافته و افراد از ترس جا ماندن از بازار در حال خرید و جمع آوری بیت کوین می باشند. همین موضوع باعث شده که فیلیپ سوئیفت (Philip Swift)، تحلیل گر بازار رمز ارز در رابطه با بازه های سود دهی بیت کوین به جمع آوری اطلاعات بپردازد.

فیلیپ در رابطه با بررسی خود بیان کرد که با توجه به اینکه بیت کوین توانست در ۲۴ ساعت گذشته برای لحظاتی وارد کانال ده هزار دلار شود، و فرض را بر این موضوع بگذاریم که در روزهای آتی بتواند در کانال ده هزار دلار تثبیت شود، می توان گفت که بیت کوین در ۹۵.۴ درصد اوقات از زمان شروع به فعالیت تاکنون، برای سرمایه گذاران با سود همراه بوده است. بیت کوین در حدود ۱۱ سال فعالیت خود، تنها در اواخر ۲۰۱۷ تا اوایل ۲۰۱۸ و همچنین در میانه ی سال ۲۰۱۹، با عدم سود دهی همراه بوده است.

آن روی سکه، آلت کوین ها
فیلیپ در بررسی خود به تحلیل آلت کوین ها نیز پرداخت. طبق آمار منتشر شده، آلت کوین ها شرایط کاملا متفاوتی با روند بیت کوین داشته و اکثر آن ها توانایی سودآوری نداشتند. بیت کوین کش (BCH) به عنوان یکی از پیشتازان آلت کوین ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بیشتر از دو سوم از بازه ی فعالیت خود برای سرمایه گذاران، با ضرر همراه بوده است. این روند برای اکثر آلت کوین ها صادق است.

منبع: bitcoinist

Check Also

تکلیف تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور مشخص شد

هیئت وزیران تکلیف تجهیزات استخراج موجود در کشور را مشخص کرد. این دستگاه‌ها به‌عنوان کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + ده =