خانه / آموزش پایه / چگونگی کسب بیت کوین؟

چگونگی کسب بیت کوین؟

عملیات ساختن بیت کوین mining نام دارد. کامپیوترهای مختلف از سراسر دنیا در اینترنت دور هم جمع می‌شوند و مسئله‌های ریاضی پیچیده را حل می‌کنند و در نتیجه به ازای حل مسائل بیت کوین دریافت می‌کنند و این بیت کوین ها بین تمام شرکت کنندگان با در نظر گرفتن انرژی مصرف شده توسط آنها تقسیم می‌شود. در ابتدای بوجود آمدن ارزهای رمزنگاری می‌شد با کامپیوتر معمولی بیت کوین کسب کرد. اما با رشد محبوبیت آن، تجهیزات قوی بیشتری برای حل مسئله‌ها لازم شد و امروزه برای ماربر ساده ساختن بیت کوین غیرممکن می‌باشد.

ساختمان‌های متعددی به «مزرعه» (کامپیوترهای متعدد که محاسبات را با رژیم 24 / 7 365 انجام می‌دهند) اختصاص داده شده است. تولید دستگاههای که فقط قادر به مسئله های رمزنگاری می‌باشند، راه اندازی شده است (یعنی فقط به منظور mining ساخته شده اند). پیچیدگی ساخت بیت کوین با توجه به رقابت بالا بسیار سخت شده است و سود این عملیات به حدی کم شده است که فقط کسانی که می‌توانند در مقیاس صنعتی در این بازار کار کند می‌نواند سود قابل توجهی کسب کند.

همچنین باید به خاطر داشت که تعداد بیت کوین که چاپ خواهند شد، توسط الگوریتم برنامه محدود شده است. فقط 000 000 21 بیت کوین ساخته خواهد شد و سپس mining متوقف خواهد شد.منبع: «چگونگی کسب بیت کوین؟»

حتما ببینید

سایت change now بهترین سایت تبدیل ارز های دیجیتال به یکدیگر

change now بهترین سایت تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر

سایت change now یکی از بهترین سایت های چنج در این زمینه است و از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =