انتخاب مریم محجوب به عنوان مدیر بازاریابی ارز کاردانو

شرکت ارز کاردانو ساعاتی قبل در توییتر خود اعلام کرد که مریم محجوب را به عنوان مدیر بخش بازاریابی ارز کاردانو انتخاب کرده و وظیفه‌ی او رهبری و اجرای اهداف بازار یابی جهانی ارز کاردانو خواهد بود.

شرکت ارز کاردانو به منظور یکپارچه سازی استراتژی‌های بازاریابی و ارتباطات جهانی خود، مریم محجوب را به عنوان مدیر بازاریابی جدید این شرکت برگزید. این انتخاب سریعاً اجرایی می‌شود.

این انتخاب در راستای گسترش برنامه‌های توسعه‌ی جهانی ارز کاردانو در سال میلادی جاری صورت می‌گیرد.

در این سمت جدید که مرکز آن در شهر اونتاریو کانادا می‌باشد، خانم محجوب وظیفه دارد تا رهبری و اجرای اهداف بازار یابی جهانی ارز کاردانو را انجام دهد. او همچنین وظیفه دارد تا استراتژی جهانی شرکت کاردانو را با تمرکز اصلی بر روی نتایج عملی بازار به اجرا در بیاورد.

خانم محجوب همکاری نزدیکی با باکیت عظیمکانوف (Bakyt Azimkanov)، مدیر بخش ارتباطات و روابط عمومی جهانی، خواهد داشت تا با همکاری یک دیگر بتوانند ارز کاردانو و برند آن را بهبود بخشند. او همچنین وظیفه دارد تا با توسعه و طراحی برنامه‌های کاربردی سبب افزایش آگاهی و پذیرش ارز کاردانو برای مردم بشود.

این یکپارچه سازی و توسعه‌ی بازار یابی همه جهته برای شرکت کاردانو بسیار مهم می‌باشد چون که این شرکت تصمیم دارد امتیاز این ارز را به طور کامل واگذار کند.

ناثان کیسر (Nathan Kaiser)، رئیس شرکت کاردانو گفت:

“گزینش محجوب به عنوان فرماندهی بازاریابی شرکت می تواند همزمان با رشد شرکت، باعث قدرتمند کردن جایگاه ما در صنعت شود. تجارب بسیار زیاد او در طراحی و پیاده سازی کمپین‌های تبلیغاتی برای بازاریابی به ما کمک خواهد کرد تا به اهدافمان برسیم و به ارزش برندمان بیفزاییم. سابقه‌ی درخشان خانم محجوب در به‌کارگیری استراتژی‌های بازاریابی در آمریکا و خاورمیانه باعث گسترش جغرافیایی برند ما و تحقق یافتن اهداف استراتژیک ما می‌شود.”

با بیش از ۱۵ سال تجربه‌ی بازار یابی بین‌المللی در کشورهای بحرین، کانادا، امارات متحده عربی و آمریکا او می‌تواند با ترکیب داده‌ها، طراحی‌ها و تجارب کاربران، استراتژی‌های مؤثر بازاریابی یکپارچه را از طریق کمپین‌های هدفمند، ارائه دهد. او مدیریت تیم‌های بازاریابی برندهایی مثل BMW، Canada Post و ConsenSys را در کارنامه دارد. او در بیشتر عمر کاری خود بر روی بازاریابی B2B تمرکز کرده است و به همین واسطه می‌تواند قدرت مدیریت تیم برای تحویل نتایج درخشان را عهده دار شود.

مریم محجوب اصلیتی کانادایی دارد و کارشناسی ارشد بهداشت و درمان از دانشگاه Denver آمریکا، مدرک لیسانس روانشناسی و جامعه شناسی از دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا را در سابقه‌ی تحصیلی خود دارد. او در حال حاضر نیز در حال تحصیل در دانشگاه کلمبیای آمریکا در رشته‌ی آنالیز پیشرفته است.

در برنامه‌ی توسعه‌ی فعلی شرکت، کاردانو توانسته است که تقریباً ۲۰ شعبه در آمریکا، آسیا و اقیانوسیه و اروپا داشته باشد که نماینده‌ی ۲۰ ملیت است. نتیجتاً، با آوردن یک استعداد مهم و کلیدی در این بخش و همچنین استخدام افراد مختلف در نقاط مختلف جهان، کاردانو قصد دارد تا ارتباطات، بازاریابی و مدیریت جامعه‌ی خودش را بهبود بخشد.

Check Also

بیت کوین تنها در دو ماه از ۲۰,۰۰۰ دلار فراتر خواهد رفت

نیکلاس مرتن(Nicholas Merten)، تحلیلگر کریپتو می گوید بیت کوین ممکن است تنها چند ماه تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =