در این وبسایت بازی کنید و بیت کوین رایگان بگیرید!

اگر می‌خواهید بدون داشتن تجهیزات حرفه‌ای بیت کوین بدست آورید، همراه ما باشید. در این مطلب وبسایتی را معرفی می‌کنیم که با اجرای بازی به شما بیت کوین رایگان می‌دهد.

توضیح مختصر

چون ممکنه یکم گیج بشید اولش یه توضیح مختصر بدم

شما یک مادربورد یک سی پی یو و یک منبع تغذیه نیاز دارید

بالای صفحه از ساختمان مارکت بزنید چهار بخش داره

بخش اول مادربورد که روش نوشته CPU

اولیش و انتخاب کنید و یه جای روی صفحه کار بزاریدش

دومی علامت باتری داره توربین بادی انتخاب کنید و بزارید

سومی برای تهویه هواست فعلا کاری نداریمش

چهارمی خود کارت گرافیک اولیش و بردارید بزارید روی مادربورد

عالیه

حالا اگر درست انجام داده باشید روی حرف i که بزنید بهتون میگه که هر ده ساعت براتون یک ساتوشی درآمد کسب میکنه که میتونید با درآمدش بازهم کارتگرافیک بخرید دستگاه بخرید و کسب درآمد کنید

یه استند وجود داره بقل دست لوله خروجی صفر و یک ها شما باید روزی یکبار سر بزنید محتوایاتش و با موس بردارید بزارید زیر شیر فلکه اینطوری به کوین هاتون اضافه میشه

از دست ندهید

Crypto Farmer وبسایت جالبی است که شما را در دریافت بیت کوین رایگان کمک می‌کند. این سرویس که در واقع نوعی بازی آنلاین است، این اختیار را به کاربر می‌دهد تا مزرعه ماینینگ اختصاصی خودش را ایجاد کند و از این طریق به صورت مجازی بیت کوین بدست آورد.

در محیط این بازی ابزارهای مورد نیاز برای استخراج بیت کوین در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما باید با توجه به کاربرد هریک و همچنین مقدار پول خود، از ‌آن‌ها در مزرعه استفاده کنید. این سرویس از نظر ساختار به بازی کلش آف کلنز شبیه بوده و کاربران آن برای داشتن بهترین مزرعه رقابت می‌کنند. در واقع هرچه تجهیزات استفاده شده در مزرعه شما حرفه‌ای‌تر باشد و از وسایل بهتری در آن کنید، قادر به تولید بیت کوین بیشتر خواهید بود.

لازم به ذکر است در Crypto Farmer می‌توان با لینک اختصاصی، دوستان خود را دعوت کرد و از این طریق بیت کوین بیشتری بدست آورد. همچنین بخشی هم برای مشاهده تبلیغات و دریافت بیت کوین در این سرویس موجود است.

بیت کوین بدست آمده توسط Crypto Farmer به راحتی با سرویس‌های مختلف به کیف پول شما پرداخت می‌شود و از این طریق می‌توان به آن دسترسی داشت (چطور کیف پول بیت کوین بسازیم).

برای استفاده از Crypto Farmer کافی است از طریق این لینک اکانت مربوط به آن را بسازید و سپس با اجرای بازی برای دریافت بیت کوین رایگان اقدام کنید.

نظر شما در رابطه با سرویس Crypto farmer برای دریافت بیت کوین رایگان چیست؟

Check Also

لیست سایتهای فاست هاب

لیست سایتهای فاست هاب (آپدیت جدید)

ثبت نام در این سایتها آسان است کسب بیت کوین رایگان سایت SatoshiLabs      …

۲ comments

  1. harvest چطوری بدست میاد چون برای برداشت نیاز داریم این به اندازه مبلغ باشه

  2. چطوری برداشت کنیم؟
    این ینی چی
    To withdraw coins, you must have points on your harvest score account -100000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پنج =