Flare Networks از ایردراپ برای دارندگان LiteCoin خبر داد! DeFi و قرارداد های هوشمند به شبکه ی XRP و LTC اضافه می شود!

Flare Network از برنامه ی خود برای یکپارچه سازی با LiteCoin خبر داد. این همکاری به منظور اضافه کردن قرارداد های هوشمند و پلتفرم های اقتصاد غیر متمرکز(DeFi)، به شبکه ی این ارز، انجام می شود.

در توییتی در روز جمعه، Flare Network از پشتیبانی خود از چهارمین و پنجمین رمز ارز برتر بازار یعنی XRP و LTC خبر داد.

” Flare، شبکه ی LiteCoin را پیش از عملیاتی شدن Flare Network در سه ماهه ی دوم سال میلادی یکپارچه سازی خواهد کرد. این یکپارچه سازی اجازه می دهد تا LTC به صورت مطمئن بر روی شبکه ی Flare عملیاتی بشود و قرارداد های هوشمند به فرمت اتریوم، بر روی آن قابل انجام باشد. این یکپارچه سازی موجب ترکیب پذیری و هماهنگی بیشتر برای LTC خواهد شد. “

شرکت Flare، میزان توکن FLR که قرار بود به بنیان گذارانش برسد را کاهش داده و قرار است این توکن ها را به صورت ایر دراپ، به دارندگان ارز LiteCoin اهدا شود.

“تعداد توکن اختصاص یافته به بنیاد Flare به ۵ میلیارد FLR کاهش می یابد و باقی توکن ها می تواند به دارندگان ارز LTC اهدا شود.”

در ماه دسامبر(آذر)، Flare، از موجودی دارندگان ارز XRP اسنپ شات تهیه کرد و قرار است، به ازای هر توکن XRP ، میزان ۱.۰۰۷۳ توکن FLR اهدا شود. در مجموع Flare، تعداد ۴۵۸۲۷۷۲۸۴۱۲ توکن FLR را در نیمه ی اول سال ۲۰۲۱(۱۴۰۰)، به دارندگان ارز XRP اهدا خواهد کرد.

از لیست خارج شدن ارز XRP از صرافی های مختلف به دلیل شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بر دریافت ایردراپ Flare Network، تاثیری نخواهد داشت.

قرار است Flare جزئیات ایر دراپ مربوط به ارز LiteCoin را در هفته ی پیش رو اطلاع رسانی کند.

Check Also

۵ اشتباه در سرمایه گذاری که به عنوان یک توسعه دهنده مرتکب می شوید!

وقتی تازه شروع به سرمایه گذاری می کنید ، در ابتدا اشتباهات در سرمایه گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *