نکات مهمی که می تواند به شما کمک کند در دهه ۳۰ سالگی تبدیل به میلیاردر شوید !

برای میلیاردر شدن احتیاجی نیست که “مارک زوکربرگ” بعدی یا مدیر اجرایی جدید اپل باشید . مدتی است که تعداد زیادی از افراد با هدف میلیاردرشدن تا هنگام بازنشستگی زندگی‌ خود صبر می کنند ، ولی این مدت زمان زیادی می باشد .

اگر پیش از بازنشستگی و در دوران جوانی حتی در دوران ۳۰ سالگی میلیارد شوید ، چه می شود ؟
شما می توانید به کمک تلاش و جاه‌طلبی و اتخاذ تصمیمات هوشمندانه مالی ، در دهه ۳۰ سالگی میلیاردر شوید ، پیش از آنکه نزدیک به بازنشستگی شوید .

رسیدن به موفقیت ، با استفاده از استراتژی‌های مناسب کسب‌ و کار و انتخاب‌های درست و منطقی مالی امکان پذیر است . شما می توانید با استفاده از این نکات ساده اما پر قدرت و به کارگیری آنها در زندگی روزمره ، به خود برای میلیاردر شدن کمک‌ کنید و ثروت خود را افزایش دهید .

۱. چندین منبع درآمد به وجود آورید .

در حد توانایی و قابلیت های خود ، فرصت‌ها را پیدا کنید تا درآمدتان را افزایش دهید . کسب درآمد ، بسیار راحت تر از تصور شما است ، اما در صورتی که شما چندین راه برای کسب درآمد در نظر داشته باشید ، می توانید با سرعت بیشتری درآمد خود را بالا ببرید .

طی تحقیق ۵ ساله ای که از چندین میلیاردر خودساخته ، صورت گرفت ، کاشف به عمل آمد که آنها حداقل ۳ منبع درآمد دارند .

پس از انجام تحقیقات گسترده و بررسی و مشاوره با افراد متخصص ، ممکن است بخواهید که در بازار سهام سرمایه گذاری کنید . بازار سهام فراز و نشیب های بسیاری دارد ، اما اگر با نگرش بالای ۵ سال سهام مناسب را بخرید ، شانس برد شما افزایش خواهد یافت . یا در صورتی که علاقمند هستید کارآفرین شوید ، کسب‌وکار خودتان را در کنار کار قبلی‌ خود شروع کنید .

می‌توانید یک محصولی که دوست دارید و موجب می شود یکی از مشکلات مردم برطرف شود ، را ایجاد نمایید و با افتتاح یک فروشگاه آنلاین ، آن را به تعداد بسیاری از مردم معرفی و عرضه کنید .

۲. روی اهداف مهم متمرکز شوید .

هنگامی که کسب درآمد جانبی را شروع کردید و پس‌اندازتان بالا رفت ، ممکن است تحریک شوید که پول‌ خود را برای یک خریدن خودرو مدل بالا یا لباس‌هایی جدید و وسایل مشابه هزینه کنید . با اینکه این خریدها خیلی لذت بخش هستند ، اما پس‌انداز آینده‌تان را ازبین می برد . اگر شما اولویت خود را میلیاردر شدن قرار داده اید ، می بایست این مخارج را کم کنید .

نگذارید با هزینه‌های بالا ، کارهایی سختی که انجام دادید بی ثمر شود . افرادی که تمرکز خود را بر روی جمع آوری پول می گذارند ، پول بیشتری را به سوی زندگی‌‌ خود می کشانند ، بنابراین مطمئن شوید برای کارهای سختی که انجام داده اید ارزش قائل می شوید ، نه برای مسائل زودگذر و غیرعقلانی .

۳. پس‌اندازتان را سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید پول بیشتری ایجاد کنید .

با سرمایه‌گذاری به پس‌اندازتان اضافه کنید . به صورتی سرمایه خود را سرمایه گذاری کنید که به آسانی به آن دسترسی نداشته باشید . به عنوان مثال خرید سهام ، سکه طلا یا اوراق مشارکت ، می تواند یکی از این راه‌ها باشد .

اگر هر ماه قسمتی از درآمد ماهیانه خود را کنار می گذارید ، حتی به فکر خرج کردن هم نیفتید ، تا وقتی که کنار گذاشتن آن سرمایه برای ساختن آینده ای بهتر ، برایتان به موضوعی عادی تبدیل شود .

۴. به یادگیری ادامه دهید .

ایمن ترین سرمایه‌گذاری ، می تواند سرمایه‌گذاری روی آینده باشد . یک برنامه بسازید ، اهدافی را مشخص کنید ، کتاب بخوانید ، به مطالعه ی سایت‌ها بپردازید و به پادکست‌ها گوش دهید . به ذهن‌تان اطلاعات مفید و درست تزریق کنید تا در رسیدن به اهدافتان به شما کمک‌ کند .

بیاموزید و در خصوص افراد دیگر در زمینه ی موضوعات مرتبط ، به بحث و گفتگو بپردازید . با پیشرفت در مهارت‌ها و توسعه حرفه‌ای کاری که انجام می‌دهید ، خودتان را از دیگران جدا می کنید . احتیاجی نیست برای انجام این ها ، باهوش‌ترین فرد باشید ، بلکه فقط سعی کنید بیشتر از هر کسی آماده باشید تا زمانی که فرصتی به دست آوردید ، آن را از دست ندهید ، ممکن است همین یک فرصت شما را به جمع میلیاردرها جذب کند .

مطمئنا اشتباهاتی در مسیر شما وجود خواهد داشت . اما نگذارید این اشتباهات و شکست‌ها جلوی رسیدن به اهداف‌تان را بگیرد . وقت و انرژی برای برنامه‌ریزی برای آینده بگذارید و بیاموزید که چطور می‌توانید خودتان را تقویت کنید . راههای بسیار زیادی برای رسیدن به هدف وجود دارد و اینکه خود را با شرایط وقف دهید موجب می گردد سریعترین راه‌حل را برای حل مشکلات برگزینید .

۵. هدف‌ خود را ۱۰ میلیارد تومان در نظر بگیرید ، نه ۱ میلیارد تومان

معمولا مردم بر این باورند که تصور ثروتمند شدن دشوار است و حتما باید اتفاق خاصی بیفتد یا اینکه شانس داشته باشند ، گنجی بیابند یا در بانک و سایر قرعه‌کشی‌ها برنده شوند تا به ثروت برسند ، اما افراد ثروتمند می دانند که می‌توان با دنبال کردن اهداف مالی و پیشرفت پی در پی به سوی آنها ، آینده مالی‌شان را تحت کنترل بگیرند .

هنگامی که شما ذهینت‌ خودتان را درباره پول تغییر می دهید ، قطعا راه شفاف‌تر و واضح‌تری به سوی میلیاردر شدن مشاهده خواهید کرد .

در صورتی که تصور می‌کنید هدف های بزرگی دارید ، باید فکر خودتان را نیز بزرگتر کنید . برای ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن ، می بایست آن را اولویت خود بدانید . آن دسته از افرادی که سعی می کنند تا به موفقیت برسند و یک ذهنیت مثبت دارند ، درصد موفقیت بیشتری در دستیابی به اهداف مالی خواهند داشت .

۶. معاشرت خود را با افرادی که به شما انگیزه می‌دهند و اهداف مشابه با شما دارند دارند بیشتر کنید .

در صورتی که در میان افرادی باشید که موجب دلسردی و از دست دادن انگیزه تان برای رسیدن به هدفهایتان شوند ، باید یاد بگیرید آنها را کنار بگذارید . ثابت کنید که در اشتباه هستند ، اما فروتن باقی بمانید . نتایجی که کسب خواهید کرد ، بهتر از کلمات خودشان را نشان خواهند داد .

حقیقت این است که نگرش میلیاردرها نسبت به پول متفاوت است ، بنابراین دور خودتان را با افراد پر تلاش پر کنید ، افرادی که چشم‌اندازی شبیه به شما دارند . به دلیل اینکه ما شبیه افرادی می‌شویم که بیشتر اوقات را در کنار آنها سپری می کنیم ، بنابراین از افرادی که شما را باور ندارند دوری کنید .

نکته : این مطالب به منظور مشاوره رسمی نمی باشد و شاید برای تمامی افراد مناسب نباشد ، بنابراین مسئولیت استفاده و برداشت درست یا نادرست از محتوای سایت آکادمی هلاکویی بر عهده خوانندگان گرامی می باشد .

Check Also

تعریف دارایی ؛ آیا خانه ای که در آن زندگی می کنیم دارایی محسوب می شود ؟

تعریف دارایی : هر چیزی که موجب می گردد در جیب شما پول گذاشته شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =