رشد ۱٫۸۰۰ درصدی یک ارزدیجیتال پس از تأیید آن توسط خالق اتریوم!

یک ارزدیجیتال جدید مبتنی بر شبکه غیرمتمرکز مالی (DeFi)، به تازگی پس از ۱٫۸۰۰٪ رشد، توجه بسیاری از افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال و معامله‌گران را به خود جلب کرده است.
توکن پیکل فایننس (PICKLE)، طبق اعلام وبسایت CoinGecko، از ۴.۴۱$ در ۱۲ سپتامبر (۲۲ شهریور) تا ۸۵.۲۴$ در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) افزایش یافت.
دلیل این رشد قابل توجه، کاربرد منحصر بفرد این توکن در صنعت غذا و همچنین تأیید آن توسط ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، خالق اتریوم، می‌باشد. طبق وبسایت پیکل فایننس، هدف خلق این توکن، کاهش و از بین بردن نوسانات چهار استیبل کوین شبکه دیفای می‌باشد.

این پروژه، برای استخرهای استیبل‌کوینی که زیر حد نصاب قیمتی آن معامله می‌شوند پاداش‌های بیشتری در مقایسه با استخرهایی که بالای حد نصاب معامله می‌شوند، در نظر گرفته است. در حال حاضر، پیکل فایننس چهار استخر استیبل‌کوین را ساپورت می‌کند که عبارتند از: DAI/ETH، USDC/ETH، USDT/ETH و suSD/ETH.
علاوه بر این، دارندگان پیکل فایننس می‌توانند در یک پروسه نظارتی غیر معمول شرکت کنند.
“ما از یک سیستم چهار مرحله‌ای برای رأی‌گیری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم نهنگ‌ها تأثیر زیادی در این روند نداشته باشند. بجای شمارش رأی‌ها بصورت اسمی، ما از روش جذر گیری برای هر حساب کاربری استفاده می‌کنیم.
بطور مثال دو روش زیر قدرت رأی گیری مساوی دارند:
۱) یک نهنگ با ۱۰۰ رأی
۲) ۱۰ کاربر معمولی، هرکدام یک رأی
این تصمیم باعث می‌شود تا افرادی که نظر مهمی برای جلب توجهات دارند، دیده شوند.”
قیمت این دارایی دیجیتال پس از معرفی این سیستم رأی‌گیری و در پی آن تأیید ویتالیک بوترین، رشد زیادی داشته است.
در پاسخ، پیکل فایننس اعلام کرد که در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد.
“این پروسه باعث می‌شود تا نهنگ‌ها دستکاری کمتری داشته باشند. احتمالاً در آینده ما یک سیستمی طراحی کنیم که کاربران را بهتر شناسایی کند، اما تمرکز ما در حال حاضر پهنای باند می‌باشد. این پروژه در حال حاضر تنها بیش از دو روز است که فعال شده است.”

Check Also

۵ اشتباه در سرمایه گذاری که به عنوان یک توسعه دهنده مرتکب می شوید!

وقتی تازه شروع به سرمایه گذاری می کنید ، در ابتدا اشتباهات در سرمایه گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *