احتمال ۱۰۰ هزار دلاری شدن بیت کوین در سال ۲۰۲۱!

احتمال 100 هزار دلاری شدن بیت کوین در سال 2021

بیت کوین (BTC) در دو روز گذشته عملکرد بسیار چشمگیری داشته و توانست کانال ۱۰ هزار دلار را نیز ببیند. مارک یوسکو (Mark Yusko)، مدیر ارشد شرکت Morgan Creek طی مصاحبه ای در رابطه با وضعیت کنونی و آینده ی بیت کوین به صحبت پرداخت. وی بیان کرد که بیت کوین تا ابتدای سال آینده می تواند تا ۱۰۰۰ درصد رشد را تجربه کند. مارک اشاره کرد که اگر ظرفیت بازار بیت کوین به میزان ظرفیت بازار طلا افزایش پیدا کند، قطعا می توان در سال ۲۰۲۱ و در نهایت ۲۰۲۲ شاهد بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری باشیم.

مارک در ادامه صحبت خود بیان کرد که با توجه به سومین هاوینگ (Halving) بیت کوین، بازار در شرایط بسیار مساعدی به سر می برد. به خصوص بعد از عملکرد فوق العاده ای که در شرایط بحرانی داشت توانست تمام ویژگی های یک دارایی امن را پیاده سازی کند. بعد از ریزش شدید بیت کوین در پنج شنبه ی سیاه و سقوط تا ۳۶۰۰ دلار، اکنون این رمز ارز در سطح قیمتی ۹۸۰۰ دلار قرار دارد. بیت کوین نقش یک دارایی امن را به شکل کامل ایفا کرده و نه تنها ارزش سرمایه افراد را حفظ کرد، بلکه در این بازه با سوددهی نیز همراه بوده است.

پتانسیل ۴۰۰ هزار دلاری بیت کوین
مارک در انتهای صحبت خود به بحث مقایسه ی طلا و بیت کوین پرداخت. وی بیان کرد که بیت کوین هنوز از نظر برخی شاخص ها و پذیرش عمومی از بازار طلا عقب است. در واقع اگر بیت کوین از حیث شاخص های نام برده با طلا برابر شود، می تواند تا ۴۰۰ هزار دلار رشد کند. وی معتقد است که بیت کوین می تواند در طی ۷ تا ۱۰ سال آینده از بازار طلا پیشی بگیرد و به قیمت های نجومی برسد. زمان رسیدن به نقطه ی اوج می تواند نسبت به بیت کوین هایی که در شبکه گم می شوند، متغیر باشد.

منبع: Cointelegraph

Check Also

تکلیف تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور مشخص شد

هیئت وزیران تکلیف تجهیزات استخراج موجود در کشور را مشخص کرد. این دستگاه‌ها به‌عنوان کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =