مسیر رسیدن بیتکوین به ۲۰۰۰۰ دلار، هموارتر از همیشه!

مسیر رسیدن بیتکوین به 20000 دلار، هموارتر از همیشه!

روز ۲۰ نوامبر (۳۰ آبان)، بیت کوین (BTC) با قیمتی بیش از ۱۸،۷۵۰ دلار به بالاترین حد خود رسید و روند صعودی ادامه دار آن همچنان سرمایه گذاران را خوشحال میکند.

قیمت بیت کوین فاصله زیادی با رکورد تاریخی خود ندارد

اطلاعات حاصل از کوین تلگراف مارکت، Coin360 و TradingView حاکی از آن هستند که جفت ارز BTC/USD پس از باز پس گیری سطح ۱۸۰۰۰ دلار، به سرعت صعود کرده و در ادامه این روند صعودی، به بالاترین قیمت خود یعنی ۱۸،۴۲۰ دلار رسیده است.

همزمان با نگارش این مطلب، سقف قیمت محلی ۱۸۵۶۶ دلار، بعد از شکست مقاومت قبلی، فاصله بیت کوین با رکورد دسامبر ۲۰۱۷ (آذر  ۹۶) را به حدود ۱۴۰۰ دلار رسانده است.

آخرین دستاوردهای بیت کوین در حالی حاصل میشوند که آلتکوین های دیگر نیز رکوردهای قبلی خود، که برای چندین سال لمس نشده بودند را می شکنند.

تام لی (Tom Lee)، بنیانگذار Fundstrat Global Advisors ، با صحبت در مورد قدرت فعلی و چشم انداز آینده بازار، آنرا بیش از هر زمان دیگری سرسخت و قدرتمند توصیف میکند.

“امسال شاهد وقوع هاوینگ بودیم که قاعدتاً تاثیر مثبتی روی قیمت دارد، سوابق تاریخی بازار نشان میدهند که سال های بعد از هاوینگ از اهمیت زیادی برای این ارز رمزپایه برخودار هستند. در سال گذشته، بیت کوین بهترین عملکرد را داشته و تمام دارایی ها را کنار زد است. ولی به عقیده من، سال ۲۰۲۱ میتواند برای بیت کوین درخشان تر باشد. پس اگر مردم علاقمند باشند، به واقع خواهند دید که بهترین اتفاقات هنوز پیش رو هستند”.

داده های به دست آمده از منبع نظارتی Skew موید این واقعیت هستند که بیت کوین در مقایسه با رقبای بسیار بزرگ خود بهتر عمل کرده است. بازده سالیانه بیت کوین ۱۶۰٪ است، در حالی که طلا فقط با ۲۲٪ و شاخص S&P 500 با %۱۰.۹ رشد، جذابیت کمتری دارند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با ما نمی باشد.

منبع: cointelegraph

Check Also

از نظر تاریخی قیمت بیت کوین تنها یک روز بالاتر از قیمت فعلی بوده است!

از نظر تاریخی قیمت بیت کوین تنها یک روز بالاتر از قیمت فعلی بوده است!

در تاریخ ۲۴ نوامبر(۴ آذر) دومین سقف قیمتی تاریخی بیت کوین به ثبت رسید. همچنین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *